قالب پرشین بلاگ

درمان اعتیاد

درمان اعتیاد
گزارش فعالیتهای کنگره 60 ، نمایندگی پارک طالقانی
شور و نشاطی دوباره...

انسانهایی که روزی سیخ و سنگ رو به سمت هدف ، یعنی تریاک پرتاب میکرند حال تیر های خود را به سمت هدف روانه میکنند...
عزیزان مسافری که روزی جمعه های خود را صرف تنها و تنها مصرف مواد مخدر و عیش و لذت بردن از آن می نمودند حال با قلبی سرشار از رهایی و امید در ورزش دارت کنگره 60 شرکت می نمایند
درکنار ورزشکاران رشته دارت کنگره 60 که با روانی سرشار از آرامش مشغول تمرین ، شادمانی و ثبت خاطرات در  آدینه ای از مهرماه ، فصل خزان  گردند ،سرشاریم و خرسند...
مسافرانی که شاد بودند و فعال و هرکس در هرگوشه از قسمت مخصوص دارت در  پارک طالقانی درحال تخلیه هیجانات و کسب انرژی های مثبت بود...
امید است این روند مانند هر جمعه ، ادامه وار باشد و توام باخیر و برکت کثیر با حضور تعداد بیشتری از مسافران کنگره 60...[ شنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۱ ] [ 11:30 ] [ همسفر پریناز ]

مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات فوتسال جام سردار (رهایی) کنگره 60 در روز جمعه مورخ 07/07/1391 در پارک طالقانی برگزار شد.


این مراسم در ساعت 10:30 صبح روز جمعه در حضور مسافران و همسفران کنگره 60 که طبق معمول هر هفته برای ورزش در پارک طالقانی جمع می شوند و با حضور دیده بانان کنگره 60 آقایان احمد حکیمی، علی خدامی و مهدی سهیلی و جناب آقای دکتر حاج رسولی، قبل از برگزاری مسابقه فوتبال دو تیم راهنمایان نمایندگی آکادمی و شادآباد الف انجام شد، لازم به ذکر است که تیم راهنمایان نمایندگی آکادمی متشکل از جمعی از راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 نمایندگی آکادمی در این مسابقات شرکت نمودند تا اهمیت ورزش در درمان را نشان دهند.


ابتدا آقای علی جلالی مشاور دیده بان ورزشی کنگره 60 از آقای علی خدامی خواستند تا برای حضار صحبت کنند.


سخنان آقای علی خدامی:


شروعی دیگر از صحنه های زیبای ورزشی کنگره 60 را در قالب مسابقات فوتبال جام سردار را به همه عزیزان تبریک می گوییم.


تمام ساختارها و همه بخش های کنگره 60 یک وجه مشترک دارند و آن این است که در همه این قسمت ها کار ما فقط با محبت و احترام پیش می رود. نیروی پیش برنده ما محبت و احترام است، در کنگره 60 کار با زور و بی احترامی پیش نمی رود، با لج و لج بازی کار پیش نمی رود، این مسئله بایستی در مغز ما حک بشود که محبت و احترام ما را به پیش می برد.


ورزش در کنگره 60 مکمل درمان است، ورزش مانور توانایی های ما در درمان قطعی اعتیاد است، ما در ورزش نشان می دهیم که جسم ما به تعادل رسیده، روان ما به تعادل رسیده و جهان بینی ما به تعادل رسیده است.


ورزش کمک می کند که ما در همه این بخش ها به تعادل حداکثر برسیم چون تعادل، فوق درمان است، اگر قرار باشد در زمین فوتبال یا در ورزش ما همین مقدار تعادلی هم که داریم از دست بدهیم و یا همین مقدار حال خوبی که داریم، در ورزش آن را از دست بدهیم، ورزش را انجام ندهیم بهتر است، ما ورزش می کنیم که حالمان بهتر شود و تعادلمان بیشتر شود، انشاالله که همه ما بتوانیم در ورزش به تیم های مختلف و داوران و بازیکنان و برگزارکنندگان احترام بگذاریم و با محبت و احترام با همه رفتار کنیم.


بعد از سخنان آقای علی خدامی، آقای علی جلالی از آقای مهدی سهیلی دیده بان ورزشی کنگره 60 خواستند تا دقایقی را برای حاضرین صحبت کنند.


سخنان آقای مهدی سهیلی:


این دوره از مسابقات جام سردار با حضور یک تیم نمادین از راهنمایان نمایندگی آکادمی افتتاح می شود و جالب اینجاست که تیمی که امروز در مقابل این تیم بازی می کند بسیار راحت می تواند بازی کند چون تیم راهنمایان همه راهنما هستند و هرکدام الگویی برای بچه ها هستند و ممکن است جایی در بازی بتوانند پای کسی را بزنند اما این کار را انجام نمی دهند، چون راهنما هستند و همه از این تیم انتظار دارند، این تیم با حضور آقای سلامی و داشتن میانگین سنی بالاتر نسبت به تمامی تیمها باعث می شود تا تیمهای مقابل این را درک کنند و آنها هم الگو برداری کنند، تمامی اعضای این تیم راهنمایان الگو هستند تا بچه هایی که در لژیون این عزیزان هستند بدانند که راهنمایان هم بایستی ورزش کنند چرا که ورزش مکمل درمان است.


بعد از سخنان آقای مهدی سهیلی آقای دکتر حاج رسولی برای حضار صحبت کردند.


سخنان آقای دکتر حاج رسولی:


جای خالی آقای مهندس دژاکام سبز است و ایشان حضور ندارند، اگر بودند می بایست همه این افتتاح ها را ایشان انجام می دادند، در مورد ورزش آقایان مهدی سهیلی و علی جلالی و علی خدامی بسیار بیشتر از من زحمت کشیده اند، من به اندازه 4 کلمه علمی می دانم که البته برای اینکه این علم را تبدیل به عمل کنیم راه درازی در پیش داریم.


کنگره 60 توانسته علم و عمل را یک جا انجام بدهد، امسال این مسابقات با حضور 22 تیم برگزار می شود، در هیچ کجای دنیا شما نمی توانید ببینید که 22 تیم در یک لیگ بدون حاشیه بازی کنند، اما در کنگره 60 همه چیز بدون حاشیه است چون همه چیز برای انسانیت است، اینجا کلمه واقعی ورزش حکم فرماست.


جمله بسیار زیبایی است که تیم راهنمایان امروز شعار خود قرار داده است، آن را بخوانید: "یا می بریم یا می آموزیم، باختی در کار نیست"


من از این جمله بسیار لذت بردم، ما نمی بازیم، از چه کسی ببازیم، شاید این بهترین جمله ای است که در هیچ دوره دکترای تربیت بدنی به هیچ کسی یاد ندهند، من امروز هم یک جمله جدید آموختم و به همین دلیل مثل همیشه مدیون و سپاسگزار شما هستم که هر وقت من در کنار شما بودم یک چیز جدید آموختم، امیدوارم این مسابقات با خوبی و خوشی شروع بشود و به پایان برسد و سال های سال حتی نوادگان شما هم بیایند و این مسابقات را ادامه بدهند و کنگره 60 تبدیل به کلمه آکادمی بشود، آکادمی یک اسم نیست و یک واقعیت است و این واقعیت به زودی جهانی خواهد شد، انشاالله.


اما در این مراسم تیم راهنمایان آکادمی بیانیه ای را آماده کرده بودند و این بیانیه توسط آقای علی صداقت به نمایندگی از راهنمایان این تیم قرائت شد:

بیانیه ورزشی تیم فوتبال راهنمایان کنگره 60

با نام و یاد الله
                   مسافران و همسفران کنگره 60 نزدیک به یک دهه از برگزاری مسابقات ورزشی متعددی در کنگره 60 می گذرد و الحق و الانصاف هم که برگزارکنندگان این مسابقات با کمترین امکانات بیشترین تلاش را نموده اند، در گرمای تابستان و سرمای زمستان همواره حضوری دائم داشته اند، همچنین شرکت کنندگانی که در نهایت ادب و خویشتن داری کنگره ای در این مسابقات شرکت نموده اند، البته کمی و کاستی هایی هم بوده است اما آنچه شاهد آن بوده ایم پیشرفت روزافزون تفکر و اندیشه کنگره 60  و ورزش و رفتارهای کنار زمین های ورزشی بوده است.


تا حد توان ورزشبانان سعی خود را نموده اند تا فرهنگ کنگره به غیر از بازیکنان و برگزار کنندگان و مسئولین در جان تماشاگران نیز نهادینه شود، نگاه افرادی دیگر نیز به برگزاری این مسابقات است و در حقیقت همه ما پیام آورانی هستیم که نسبت به آموزشها و خدمات خدمتگزاران در گذشته مسئول هستیم لذا برخی از راهنمایان و کمک راهنمایان تصمیم گرفته اند تا با تشکیل یک تیم ورزشی در قالب تیم راهنمایان کنگره 60 آورنده پیامی باشند که ما در کنگره 60 به دنبال برد در زندگیمان هستیم (یا می بریم یا می آموزیم، باختی در کار نیست).


این تیم اگر چه از ورزشکارانی زبده و حرفه ای تشکیل نشده است اما حضور این تیم یادآور آن است که احترام به قوانین ورزشی کنگره، پیش کسوتان، برگزار کنندگان و خصوصأ داوران مسابقات بسیار حائز اهمیت است، ما نیز خود بدون ایراد نبوده ایم، شاید دچار اشتباهاتی هم در گذشته شده باشیم اما می بایست از جایی شروع کرد، می بایست دست در دست یکدیگر از ارزشهای کنگره 60 دفاع کنیم، در سایه رهنمودهای معلم بزرگمان آقای مهندس دژاکام با اخلاق انسانی و ارزشی در مسابقات از زحمات این بزرگوار قدردانی خواهیم کرد.


کارنامه ورزشی کنگره 60 حاکی از پیشرفت روزافزون فنی ورزشکاران در کنگره است، در رشته های مختلف همچون والیبال، تیراندازی با کمان، راگبی، دارت و ورزشهای دیگر شرکت کنندگان فراوانی صاحب درجات ارزشمندی شده اند اما به گمان ما پیشرفت فنی بدون جهانبینی همچون یخی در بیابان، محکوم به نابودی خواهد بود، ما خواستار آنیم که همچون آهن آبدیده در گرما و سرمای روزگار تاب و توان از دست ندهیم.


ما و شما پرچمی از محبت در دست داریم و معتقدیم که بنای هستی از محبت یزدان پاک است، پس با محبت تمام و احترام متقابل از شروع مسابقات جام سردار استقبال می کنیم، بسیار خوشحالیم که در کنار یکدیگر آموزش می گیریم و آموزش می دهیم، از فرامین و قوانین کنگره 60 پیروی می کنیم و احترام به پیش کسوتان و مسئولین برگزاری مسابقات را پرچم داری می کنیم شاید پیام ما به کسانی که هنوز فکر می کنند اینجا محلی برای حاشیه نشینی است، برسد و از کسانی که امروز حضور دارند می خواهیم که این گفته را به گوش آنهایی که نیستند برسانند.

تیم فوتبال راهنمایان کنگره 60 (نمایندگی آکادمی)

 


بعد از قرائت این بیانیه و پذیرایی از مسافران و همسفران حاضر، سومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار (رهایی) با حضور 22 تیم و با بازی تیمهای راهنمایان آکادمی و شادآباد الف رسمأ افتتاح شد.


گزارش تصویری این مسابقه:

 


تهیه گزارش و عکس: امیر بهی
[ دوشنبه دهم مهر ۱۳۹۱ ] [ 18:24 ] [ همسفر پریناز ]

مراسم قرعه کشی سومین دوره مسابقات فوتسال جام رهایی (سردار) امروز رأس ساعت 19 در نمایندگی آکادمی و با حضور سرپرستان تیمهای حاضر در این دوره از مسابقات و در حضور آقایان احمد حکیمی، علی خدامی و علی مجدیان دیده بانان کنگره 60 و آقای علی جلالی دستیار دیده بان ورزش کنگره 60 انجام شد.

گروه بندی مسابقات:

ردیف گروه یک گروه دو گروه سه گروه چهار
1 اراک یاران مثبت اصفهان هیدج
2 تهرانپارس آکادمی الف اقدسیه / سعادت آباد همسفران آکادمی
3 حر ب راهنمایان آکادمی همسفران شادآباد رباط کریم
4 حر الف شادآباد الف شادآباد ب آکادمی ب
5 پرستار شهرری شادآباد ج استاد معین
6                              آکادمی ج کرج                                    

 این مسابقات در چهار گروه (دو گروه 5 تیمی و دو گروه 6 تیمی) برگزار می شود و از هر گروه دو تیم به دور بعدی این مسابقات راه می یابند.

برنامه هفته اول مسابقات روز جمعه مورخ 07/07/1391:

ردیف گروه تیمها ساعت نام داوران
1 دو آکادمی الف - شهرری 7:30 سروش - اکبر خسروشاهی
2 سه اقدسیه/سعادت آباد - شادآباد ج 8:05 مجید باغستانی - ثارالله
3 سه همسفران شادآباد - شادآباد ب 8:40 ثارالله - امیر بهی
4 چهار همسفران آکادمی - رباط کریم 9:15 بهادر سراری - علی صفری
5 دو راهنمایان آکادمی - شادآباد الف 10:25 احمد حکیمی - حمید رمزی
6 دو یاران مثبت - آکادمی ج 11 بهادر سراری - علی صفری
7 یک اراک - حر الف 11:35 حمید رمزی - اکبر خسروشاهی
8 چهار هیدج - آکادمی ب 12:10 مجید باغستانی - علی صفری
9 سه اصفهان - کرج 12:45 مجید باغستانی - امیر بهی
10 یک تهرانپارس - حر ب 13:20 مجید خانکی - علی صفری

تیمهای پرستار و استاد معین در هفته اول این مسابقات استراحت دارند.

مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات در ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد. حضور تمامی تیمهای شرکت کننده در این مراسم الزامی است.

تربیت بدنی کنگره 60

 

[ سه شنبه چهارم مهر ۱۳۹۱ ] [ 22:0 ] [ همسفر پریناز ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

نشریات کنگره 60
امکانات وب

آمار سایت